VÁS VÍTÁ NA SVÝCH STRÁNKÁCH

MANUÁL KRÁSY ŽEN:

MANUÁL KRÁSY - obrázek

MANUÁL KRÁSY - obrázek

 MANUÁL KRÁSY ŽEN:

 

1 ŠPULKA:  Absolutně a dokonale sladěná postava i vzhled. Perfektní chůze. Vybrané chování.Elegantní oblečení.Přirovnání k top modelce.Někdy bývá i inteligentní. PŘEDPOKLÁDANÁ ERO-CHARAKTERISTIKA:Veselá v rozkroku.NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT:Televizní seriály, filmové ateliéry,luxusní butiky,módní přehlídky,všude tam kde se pohybují zazobanci.

 

2 LURDA : Perfektní postava nádherný vzhled.Opravdu výstavní kousek.Ňadra ideálně velká,pevná a tuhá.Bradavky často jako špunty od kopaček,některé mají prsní dvorce jako fotbalová hřiště. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA:Velmi veselá v rozkroku. Velmi chytrá. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT: Kulturní akce,televize, film, různé večírky,divadla,koncerty,luxusní butiky,všude kde se pohybují zazobanci.

 

3 GRHA:  Výrazně krásná žena příjemně vyladěné postavy a souměrných hezkých rysů. Kokosovitě tvrdá ňadra. Mívá anticky zaoblené a jemně kroutivé pozadí. PŘEDPOKLÁDANÁ ERO-CARAKTERISTIKA:  Veselá v rozkroku. Bývá chytrá. NEJČASTĚJŠÍ  VÝSKYT: Sem tam na ulici poblíž drahých rezidencí a luxusních obchodů ,hotelů,divadla, kavárny,módní přehlídky

 

4 PRNA:   Hezká žena souměrné postavy i rysů, velká cibulovitá ňadra s přechodem k příjemné melounovitosti. Mírně rozsezené pozadí ,ale jinak štavnaté ovoce k nakousnutí. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Středně veselá v rozkroku. Často bývá chytrá. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT:  V obchodech se šatstvem, v recepcích hotelů a budovách státních úřadů

 

5 VRUTKA: Krásná žena žádoucího vzhledu vyzývavých rysů a velmi vrtivé chůze která slibuje zajímavé zážitky. Nepřehlédnutelně vrutkovité pozadí. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA:Velmi veselá v rozkroku.  NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT:  V obchodech se šatstvem a klenoty, v divadlech ,kavárnách ,barech i restauracích. Často na různých společenských akcích.

 

6 SLIZKA: Výrazně pěkná žena vlhkého vzhledu a bujných mírně masitých stehen. Kulatá často pihovatá střední ňadra. Lehce potivá. Téměř vždy mívá vyholené obočí ,rozkrok i podpaží. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Veselá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT : V okolí koupališt, posiloven a na sportovních akcích

 

7 CUMLA: Pěkná žena souměrné postavy a širokých obličejových i ústních svalů s výrazně plnými a masitými rty slibujícími dobré pocumlání s vypitím až do dna. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Veselá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT:Na večerních ulicích, v okolí denních barů,kaváren a night clubů.

 

8 ČMELKA: Velmi hezká žena souměrné,trochu hranatější postavy s náznaky ochlupení pod nosem a na nohou.V posteli bývá jako nastartovaný kompresor. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Extrémně veselá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT:  Poblíž různých lidových zábav veřejných koncertů,pivnic a vesnických rybníků.

 

9 HUSTKA: Mírně zbrázděný obličej a krk. Rýsující se svaly na nohou a rukou. Postavou silnější,poměrně šlachovitá a sporá. Tuhá citrónovitá ňadra s měkkými hroty. V obličeji bývá příjemně souměrná. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Usměvavá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT:  Okolí,bowlingů,sportbarů

 

10 MASTKA: Žena přijatelných rysů s lesklou pletí,střední postavou,krátkými válcovitými pažemi a mastnými vlasy často spletenými do copu. V oblasti hrudníku má ragbyové míče. Bývá vyholená v rozkroku. Potivá.PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Usměvavá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT:  Často v okolí  fit center s sportovišť.

 

11 SPAŘMA: Silnější postava se sklonem k přetékavosti s poměrně hezkými,masitými rysy tváře a vlhkými načervenalými stehny s pupínkovitou pletí.Nad břichem nosí dvě vlhké dýně středního kalibru. Bývá velmi potivá. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Plačtivá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT:V okolí supermarketů , cestovních kanceláří,tržišt a fastfoodů.               

 

 

12 KLOSTKA: Hubená až kostnatá žena hranatějši konstrukce se suchou pletí a bledým ale poměrně hezkým obličejem s přísným někdy nepřítomným pohledem.Strohá motykovitá ňadra. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Goticky zasmušilá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT: Poblíž klášterů, kostelů, policejních stanic,státních úřadů a škol.  

 

13 GLEZMA: Kynutá postava s těstovitým mírně nepravidelným obličejem a kónickou bradou. Nevýrazná ňadra podobná tričkem přikrytým prasečím rypáčkům jsou k rozeznání pouze v létě.Bývá typická svými silnými ixkoidními nohami. Někdy bývá drzá až agresivní. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Smutná v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT: Jídelny Mc Donald˙s.Často mezi americkými turisty,u supermarketů ve fastfoodech a v okolí textilních továren.   

 

14 BŘUKA:  Hlava jemně melounovitého tvaru. Obličejové rysy přijatelné. Postava však s výrazně zakulacenými zády a středními sulcovitými ňadry a vystouplým břichem.  PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Trpce usměvavá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT: Odpolední ulice,okolí úřadů,pivnice,fastfoody,různé lidové slavnosti.  

     

15 SKRČMA: Žena malé,avšak pravidelné postavy s čipernými pohyby a drobnými kožovitými ňadry.Ve tváři bývá poměrně hezká ale často s výraznými a někdy až agresivními obličejovými rysy.Je hbitá,podnikavá a rtuťovitá. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Veselá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT: Poutě, různé veřejné akce, motoresty ,sportoviště.

      

16 PLURVA: Plnoštíhle souměrná postava. Kapsovité ale poměrně hezké tváře. Pobledlá pokožka s velkými ňadry ve tvaru visacích zámků. Nepřehlédnutelná kopule břicha nasvědčuje o oblibě pití a jídla  paličkovité prsty zase o možné zálibě v hazardu. PŘEDPOKLÁDANÁ ERO-CHARAKTERISTIKA: Středně veselá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT: Noční ulice, hostince,nádražní haly,herny.

 

17 ŽBUCHA: Silná a celkově jakoby narůžovělá agresivní žena s pytlovitými laloky v oblasti hrudníku a s dolními končetinami jako tažná kobyla.Je typická svým drzým pohledem a rozčapenou zadnicí ve tvaru bankomatu,který ovšem nedává ale jenom bere. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Mírně veselá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT:  V obchodech,dopoledne poblíž tržišt,nejčastěji však v různých úřadech a kancelářích.

     

18 DRNKA: Žena středně silné postavy a mléčným obličejem ve tvaru žárovky s brežněvovským obočím a hustými vlasy připomínajícími kozáckou čapku. Na hrudníku má výrustky připomínající obrácené mušle na pánských pisoárech. Na většině těla bývá nepravidelně pokryta často černými kartáčovitými chlupy. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Nebezpečně veselá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT: V okolí tržnic, nádražních hal a veřejných WC.

 

19 SMRUTKA: Vychrtlá bytost neurčitého věku a pohlaví s pergamenovou nebo různobarevně vysušenou pokožkou. Jakési bezprsé v šatech zabalené a pokroucené žehlící prkno s pozoruhodnou skoro neustále kouřící lidskou hlavou. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA: Je nedefinovatelná v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT: Noční ulice a tramvaje,nádražní haly,okolí věznic,lékáren a feťáckých bunkrů.

 

20 ZDUŘMA: Chodící a mlaskající načervenalý pytel masa a tuku většinou nekontrolovatelně přetékající do prostoru. V oblasti hrudníku nosí nedbale zaplněné poštovní vaky. Monumentální balony na jejím pozadí dosahují takových rozměrů že v tramvaji nemůže sedět. Často prdící a silně potivá. Povahově však bývá mírumilovná. PŘEDPOKLÁDANÁ  EROCHARAKTERISTIKA: Je dusivě tragická v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT:  Fastfoody,obchodní domy,často mezi americkými turisty.

 

21 KAKATICE :Její atypický zadek nejčastěji bývá ve tvaru záchodové mísy nebo kostelního zvonu.Často má lopatkovité kachní nohy. V oblasti hrudníku se rýsují dvě nepravidelné táhlé homole,které způsobují že je jedno jestli je v pase tlustá či štíhlá. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA:  Giganticky hrůzná v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT: V okolí cukráren,fastfoodů,obchodů s nábytkem a zlatnictví. Často mezi americkými turisty.

 

22 SPEČMA:  Hlavním poznávacím rysem tohoto stromovitého tvora je tvář připomínající připálenou topinku ze které se dívají kozí oči. Tělo je pokryto hnědošedou zbrázděnou pokožkou jako strom kůrou. V oblasti hrudníku lze rozeznat jakési,pomačkané žaludy které Spečma žárlivě střeží před nedovoleným pohledem. Je často velmi agresivní. PŘEDPOKLÁDANÁ  ERO-CHARAKTERISTIKA:  Sebevražedně děsivá v rozkroku. NEJČASTĚJŠÍ VÝSKYT:  V šervudském lese,poblíž věznic, pivnic,nádražních hal a někdy bohužel i na ulici.  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

03.04.2010 12:36:39
edavesel

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3387 | 34%)
Ne (3265 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one