VÁS VÍTÁ NA SVÝCH STRÁNKÁCH

CO K ČEMU JÍST A PÍT

Každý hudební žánr by se měl řadit k jisté činnosti.Všechny aktivity člověka by se měly spojovat s určitým druhem  hudby. Tato praxe přispívá k upevňování  psychické pohody, přináší dobrou náladu a prospívá celkovému zdraví.  Jiná hudba by se měla poslouchat například k relaxaci po práci, jiná k vykonávání práce ( a i v tom bych rozlišoval podle druhu práce). Jiná hudba při sexu, jiná při jídle a pití, (k různým nápojům např. poslouchat jinou hudbu).  Zde jsem velice stručně přiřadil jednotlivé činnosti k různým žánrům hudby: 

Samozřejmě u každého mohou být jednotlivá přiřazení odlišná, to záleží na individualitě každého člověka, berte toto jako doporučení z vlastní zkušenosti.

Práce Pop,Techno.

Sex: Melodické instrumentální skladby, Klasika, Balady 

Sport: Techno, Rap, 

Relaxace spánek: Klasika,  Melodické instrumentální skladby 

Cestování: Jazz ,Metal, Folk   

Pobyt v přírodě na chalupě apod.:  Country, Folk  

Jídlo: Klasika, Těžká jídla: Beethoven, Bach apod , Lehká jídla: Mozart, Vivaldi apod.

Pití: Zde vypíši podrobnější rozdělení: 

Pivo: Metal, Pop. Víno: Folklor, Melodické instrumentální skladby. Míchané nápoje: Jazz,Pop Destiláty: Cognac: Melodické instrumentální skladby. Whisky: Jazz, Country. Vodka:  Pop, Techno. Fernet: Metal. Likéry: Melodické instrumentální skladby. Ovocné destiláty :Folk, Folklor. Tequila: Country. Čaj: Klasika,Melodické instrumentální skladby. Káva: Jazz. Coca cola: Pop,Techno. Juice: Techno, Rap, Pop. Minerálky: Pop,Melodické instrumentální skladby.

03.01.2008 17:50:47
edavesel

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3387 | 34%)
Ne (3265 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one