VÁS VÍTÁ NA SVÝCH STRÁNKÁCH
Pro zvětšení klikni:

Pro zvětšení klikni:

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: Puerto Plata.Tak takhle krásně mě přivítali hned při vystoupení z letadla v Puerto Plata. Z toho by si měla vzít příklad všechna letiště na světě!!
Pro zvětšení klikni:

Pro zvětšení klikni:

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: Sosua: Krásné palmy a kouzelné pobřeží ve mě spolu s krásnými mulatkami a bohatým výběrem jídla i nápojů co hrdlo ráčí (měl jsem zaplaceno all inklusive) evokovali dojem ráje na zemi.
Pro zvětšení klikni:

Pro zvětšení klikni:

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: Jednou jsem u pobřeží narazil na domorodé potápěče. Zaujali mě svým potápěčským uměním a dobou pobytu pod hladinou bez jakékoli výstroje. Tak jsem se u nich zastavil a sledoval jejich počínaní.  Avšak okamžitě se ke mě nahrnnuli a nabízeli mi jakési bílé kuličky o kterých tvrdili že jsou to pravé perly. Za jednu požadovali přes 2000 pesos což je něco přes tisíc korun. No nejsem padlý na hlavu abych se nechal napálit tak jsem samozřejmě jejich nabídky odmítl. Okamžitě začali cenu rapidně snižovat. Ale nekoupil jsem. 
Pro zvětšení klikni:

Pro zvětšení klikni:

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: V ulicích městečka Sosua pobíhalo na ulicí poměrně velké množství psů. zajímavé bylo jak byli dobře živení. Usoudil jsem že je stejně jako většinu zdejších obyvatel živí čilý turistický ruch. Co se týče prodavačů suvenýrů a  tak jsem zde zažil tuto situaci: Vešel jsem do obchodu prohlédnout si nějaké pohledy a poohlédnout se po kubánských doutnících které jak jsem zjistil se sem pašují z Kuby a jsou k mání za víc než výhodnou cenu. Prodavač mi začal neodbytně nabízet jakousi africkou masku za 100 pesos. Řekl jsem že nemám zájem. Začal tedy jako obvykle snižovat cenu a smlouvat. Abych se ho zbavil řekl jsem že mu za ni dám 10 pesos. Začal mi nadávat že jsem  bandit a mafia. Nicméně jsem vyšel ven spokojen jak jsem se ho chytře zbavil. Ale náhle se objevil za mnou na ulici chytal mě za rameno a podával mi tu sošku a vykřikoval že mi ji tedy prodá za těch deset pesos. No co jsem měl dělat?  Tak ji mám ted doma na stěně.
Pro zvětšení klikni:

Pro zvětšení klikni:

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: Tak toto jsem si musel vyfotit! Škodovka v ulicích Puerto Plata! Později jsem si uvědomil že to vlastně není nic až tak neobvyklého. Vždyt Škodovka do tohoto regionu vyvážela auta už za komunistů. Docela mě to potěšilo. Hlavně aby si Česká republika zdejší odbytiště podržela. Protože podle mého soudu po revoluci hodně svých pozic na trhu zvláště v zemích druhého světa opustila a tím pádem přenechala západním firmám, které se na uvolněné trhy samozřejmě s vervou vrhli.
Pro zvětšení klikni:

Pro zvětšení klikni:

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: Tento hotelový bar umístěný přímo v bazénu byl po dobu celého pobytu moje velmi oblíbené místo. Jelikož jsem měl all inclusive tak jsem zde mohl neomezeně ochutnávat ze široké nabídky pestrých cocktailů a různých drinků včetně dominikánského piva El Prezidente které mě příjemně překvapilo svou pitností. Kdykoliv jsem se po náročném testování nápojů cítil trochu unaven jednoduše jsem se převalil po zádech do vody, vyráchal se v chladivé vodě jako hastrman a posléze pokračoval v ochutnávce. Na snímku je vidět že mě u baru zaujala jedna pěkná Rusalka. No co vám budu povídat taky že jsem do ní šel!
Pro zvětšení klikni:

Pro zvětšení klikni:

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: Domorodec mi leze na palmu pro ořech. Při procházce mezi palmami jsem narazil na skupinku domorodých výrostků. Začali mi nabízet množství jakýchsi tretek  a korálků. Abych se jich zbavil tak jsem jim řekl že si něco koupím pod podmínkou že mi některý utrhne kokosový ořech z blízké palmy. Jak vidno z obrázku tak jsem zdejší pouliční obchodníky zase podcenil. Ořech jsem si odnesl na hotel. Jelikož nešel otevřít tak jsem ho pohodil před kuchyní. Hrst  korálků za které jsem dal 100 pesos jsem později daroval přítelkyni.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3387 | 34%)
Ne (3265 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one